«Динамо» та «Шахтар» долають відбір Ліги чемпіонів

Обидва українські клуби успішно зіграли в третьому відбірному раунді Ліги чемпіонів та пробились до групового етапу.

У середу, 29 серпня, кияни перемогли у матчі-відповіді проти боснійського «Сараєво» з рахунком 3:0, довівши свою підсумкову перевагу до 4:0. Перший м'яч на 3-й хвилині забив Ісмаель Бангура. На 76-й хвилині захисник «Сараєво» Семен Милошевич уразив власні ворота, а на 90-й остаточний рахунок з пенальті (за фол проти Мар’яна Марковича) встановив Сергій Ребров.

«Шахтар» у драматичному матчі здолав у Донецьку австрійський «Зальцбург» − 3:1. Рахунок на початку зустрічі після розіграшу кутового відкрив Ремо Маєр, однак невдовзі гірники зусиллями Кристіано Лукареллі вирівняли становище, в кінцівці поєдинку досягли необхідного для себе результату. Нері Кастильо відзначився з пенальті, а потім Брандао забив вирішальний гол головою. Нагадаємо, вдома австрійці виграли з рахунком − 1:0.

Ліга чемпіонів. 3-й кваліфікаційний раунд. Матчі-відповіді.
«ДИНАМО» − «Сараєво» (Боснія) − 3:0 (Бангура, 3, Милошевич, 76, в свої ворота, Ребров, 90, з пенальті). Перший матч − 1:0.
«ШАХТАР» − «Зальцбург» (Австрія) − 3:1 (Лукареллі, 9, Кастильо, 78, з пенальті, Брандао, 86 − Маєр, 5). Перший матч − 0:1.
«Ельфсборг» (Швеція) − «ВАЛЕНСІЯ» (Іспанія) − 1:2 (загальний рахунок − 1:5).
«Копенгаген» (Данія) − «БЕНФІКА» (Португалія) − 0:1 (1:3)
«СТЯУА» (Румунія) − БАТЕ (Білорусія) − 2:0 (4:2)
«РУСЕНБОРГ» (Норвегія) − «Тампере» (Фінляндія) − 2:0 (5:0)
«Динамо» (Хорватія) − «ВЕРДЕР» (Німеччина) − 2:3 (3:5)
«СЛАВІЯ» (Чехія) − «Аякс» (Нідерланди) − 2:1 (3:1)
«БЕШИКТАШ» (Туреччина) − «Цюрих» (Швейцарія) − 2:0 (3:1)
«Андерлехт» (Бельгія) − «ФЕНЕРБАХЧЕ» (Туреччина) − 0:2 (0:3)
«СЕЛТИК» (Шотландія) − «Спартак» (Росія) − 1:1 (2:2, пен. − 4:3)
«Динамо» (Румунія) − «ЛАЦІО» (Італія) − 1:3 (2:4)
«Црвена Звезда» (Сербія) − «РЕЙНДЖЕРС» (Шотландія) − 0:0 (0:1)
«ЛІВЕРПУЛЬ» (Англія) − «Тулуза» (Франція) − 4:0 (5:0)
«АРСЕНАЛ» (Англія) − «Спарта» (Чехія) − 3:0 (5:0)
Матч між іспанською «Севільєю» проти грецького АЕК перенесений на 3 вересня.

Нагадаємо, в день першого матчу між цими командами помер захисник «Севільї» Антоніо Пуерта. Перший поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь іспанської команди.