Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС»

«Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС»

Офіційний страховий партнер Федерації футболу України.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» працює на ринку страхування з 15 грудня 1993 року. За час роботи набула значного досвіду, зайнявши стійкі позиції серед найбільш динамічних компаній на ринку страхування.

Повна назва: «Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» (код ЄДРПОУ 20344871). Надає послуги в сфері страхування. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (код ЄДРПОУ 35676886) - 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.

Адреса: 04050, м. Київ, вул. Білоруська, буд. 3

Телефон контакт-центру: 0 800 700 123 (безкоштовно по Україні)

Веб-сайт: www.bbs.ua

E-mail: [email protected]

Сьогодні Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» входить до складу провідних страхових компаній України.

Має членство в таких організаціях, як: Моторно-транспортне страхове бюро України (МТСБУ), Ядерний Страховий Пул України, Аграрний страховий пул, Асоціація «Аеропорти України» цивільної авіації, Всеукраїнська авіаційна асоціація «АОПА-Україна», Російська асоціація авіаційних та космічних страховиків (РААКС), Асоціація митних брокерів України, Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД), Українська аграрна конфедерація. Є однією з чотирьох компаній засновників Аграрного Страхового Пула України.

У 2009 році Компанія першою на страховому ринку України отрималаСертифікат відповідності системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. І в 2015 році за результатами ресертифікаційного аудиту системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008, Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» підтвердила дію сертифікату.

З 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який залишається на цьому рівні досі.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має 39 ліцензії, з них 20 на добровільні 19 на обов'язкові види страхування. Компанія надає повний спектр страхових послуг і працює в класичному сегменті страхування. Портфель страхових продуктів включає понад 50 продуктів.

Стійкий фінансовий стан та висока платоспроможність забезпечені:

  • сплаченим статутним капіталом;
  • покриттям страхових резервів коштами на поточних рахунках та депозитами в рейтингових банках;
  • наявністю постійних надходжень страхових платежів;
  • відсутністю боргів, судових позовів, прозорою й ефективною структурою операційних витрат;
  • професійною та досвідченою командою менеджменту.
Підписатися на новини