Президент УАФ

Президент Української асоціацїї футболу.

Павелко Андрій Васильович

Дата обрання
06.03.2015
Прес-служба
+38 (044) 521-0-533
Детальніше

виконавчий комітет

Виконавчий комітет

Дем'яненко Анатолій Васильович

Перший віце-президент УАФ, віце-президент АВФУ
Народився 19 лютого 1959 року.

Плієв Алан Германович

Перший віце-президент УАФ
Народився 23 січня 1989 року. 

Протасов Олег Валерійович

Перший віце-президент УАФ
Народився 4 лютого 1964 року у Дніпрі. 

Костюченко Вадим Костянтинович

Перший віце-президент УАФ
Народився 29 серпня 1971 року в Києві.

Холодницький Назар Іванович

Перший віце-президент УАФ
Народився у Львові 31 січня 1985 року.

Герега Олександр Володимирович

Віце-президент УАФ
Народився 27 червня 1967 року в Городку Хмельницької області.

Запісоцький Юрій Григорович

Віце-президент УАФ, генеральний секретар УАФ
Народився 28 квітня 1982 року в Івано-Франківську.

Єфімов Максим Вікторович

Віце-президент УАФ, голова АФ Донецької області
Народився 1 листопада 1974 року у Петропавловську (Казахстан).

Куніцин Сергій Володимирович

Віце-президент УАФ
Народився 27 липня 1960 року у с. Бекдаш Красноводського району (Туркменістан). 

Почотний Юрій Костянтинович

Віце-президент УАФ
Народився 28 грудня 1975 року.

Шевченко Олександр Якович

Віце-президент УАФ, голова Львівської АФ
Народився 16 жовтня 1972 року у Львові.

Андрухів Віктор Васильович

Голова АФ Дніпропетровської області
Народився 8 липня 1988 року.

Безсмертний Віктор Анатолійович

Голова Кіровоградської ОАФ
Народився 6 листопада 1957 року.

Бондаренко Андрій Володимирович

Голова Івано-Франківської ОАФ
Народився 28 березня 1980 року.

Владико Сергій Васильович

Президент Асоціації футзалу України
Народився 3 лютого 1978 року.

Гатауллін Ірек Фархатович

Голова Вінницької ОAФ, голова Всеукраїнської профспілки «Футбол України»
Народився 25 січня 1953 року.

Герула Тарас Іванович

Радник президента УАФ
Народився 23 квітня 1981 року.

Голуб Владислав Володимирович

Голова ФФ Черкаської області
Народився 22 квітня 1983 року.

Гордєєв Андрій Анатолійович

Голова Херсонської ОАФ
Народився 13 червня 1983 року.

Дикий Євген Сергійович

Виконавчий директор ОПФКУ «Прем'єр-ліга»

Заторський Василь Миколайович

Виконавчий директор Асоціації футболу Тернопільщини
Народився 4 серпня 1971 року.

Зінченко Олександр Володимирович

Член ВПС «Футбол України», футболіст-професіонал
Народився 15 грудня 1996 року.

Івченко Вадим Євгенович

Народний депутат України
Народився 29 січня 1980 року.

Кварцяний Віталій Володимирович

Голова АФ Волині
Народився 19 липня 1953 року.  

Коваленко Віктор Миколайович

Голова Харківської ОАФ
Народився 15 липня 1964 року.

Крулько Іван Іванович

Президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів
Народився 20 липня 1981 року.

Макаров Сергій Дмитрович

Президент ОФК «Професіональна футбольна ліга України»
Народився 8 червня 1977 року.

Межейко Віктор Іванович

Голова Запорізької обласної асоціації футболу
Народився 6 жовтня 1953 року.

Мелащенко Олександр Петрович

Віце-президент ФФ Полтавської області
Народився 13 грудня 1978 року.

Монзуль Катерина Володимирівна

Арбітр ФІФА
Народилася 5 липня 1981 року.

Москаленко Ярослав Миколайович

Почесний президент ФК «Діназ» м. Вишгород
Народився 28 квітня 1975 року.

Новобранець Валерій Миколайович

Заступник головного редактора сайту «zbirna.com», член Правління АСЖУ
Народився 28 лютого 1971 року.

Орлецький Василь Григорович

Голова АФ Чернівецької області
Народився 1 січня 1959 року в с. Лужани Кіцманського району Чернівецької області.

Павлюк Руслан Віталійович

Голова Житомирської ОАФ
Народився 7 квітня 1982 року.

Пасічний Олександр Станіславович

Голова АФ Миколаївської області
Народився 3 листопада 1972 року.

Прокопович Геннадій Володимирович

Голова Чернігівської ОАФ
Народився 5 червня 1971 року.

Прохорович Андрій Вікторович

Голова АФ Сумської області
Народився 29 квітня 1968 року.

Хахльов Олексій Володимирович

Голова Рівненської ОАФ
Народився 11 березня 1977 року.

Хіблін Ігор Миколайович

Голова Хмельницької ОАФ
Народився 2 вересня 1955 року.

Шопін Ігор Вікторовіч

Голова Луганської ОАФ.
Народився 15 червня 1978 року.

Шуховцев Ігор Вікторович

Заступник Голови Одеської ОФА
Народився 13 липня 1971 року.

Щербей Мирослав Васильович

Перший заступник голови ФФ Закарпаття
Народився 15 червня 1968 року.

Підписатися на новини